Strona główna  >  Przetargi  >  Rozstrzygnięte  >  2015

zamówienie na:

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli czynnych zawodowo z terenu województwa kujawsko-pomorskiego w ramach XVI edycji wojewódzkich zadań edukacyjnych w 2015 r.

zamawiający: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
tryb zamówienia: przetarg nieograniczony
nr sprawy: WO.272.2.2015
wartość: poniżej 134.000 Euro
termin składania ofert: 27 sierpnia 2015  10:00
wynik postępowania: rozstrzygnięcie przetargu 



Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
 
 
Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr: WO.272.2.2015
na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń
dla nauczycieli czynnych zawodowo
z terenu województwa kujawsko-pomorskiego
w ramach XVI edycji wojewódzkich zadań edukacyjnych w 2015 r.
 
 
 
 
Wykonawcy zamówienia:
 
Część nr 1:
Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz 
 
Część nr 2:

Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
 
Część nr 3:
Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
 
Część nr 4:
Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
 
Część nr 5:
Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
 
Część nr 6:
Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
 
Część nr 7:
Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
 
Część nr 8:
Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
 
Część nr 9:
Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń

Część nr 10:
Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
 
Część nr 11:
Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING, ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
 
Część nr 12:
Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
 
 
Uzasadnienie wyboru:
Oferty ww. Wykonawców uzyskały największą liczbę punktów na podstawie przyjętych kryteriów. Wykonawcy nie podlegają wykluczeniu, a ich oferty odrzuceniu.
 
 
 
Streszczenie oceny i porównanie złożonych ofert
 
Część nr 1:
Gry i zabawy wspomagające rozwój dziecka z uwzględnieniem współczesnych tendencji w nauczaniu języków obcych, realizowane metodami i technikami aktywizującymi w pracy przedszkola.
 
Wykonawcy:
 
1. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
- oferta odrzucona
 
2. Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz 
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt                  
Łączna punktacja: 95 pkt 
 
3. Urszula Borowiak – PROFEDU, ul. Czeremchowa 25/1, 62-052 Komorniki
Cena oferty: 34,82 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 49,82 pkt 
 
4. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 59,44 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 59,44 pkt 
 
Część nr 2:
Ocenianie kształtujące w szkole (wraz z analizą procesu). Analiza, modyfikacja szkolnych i przedmiotowych systemów oceniania drogą do osobistego sukcesu uczniów oraz czynnikiem motywującym do nauki.

Wykonawcy:
 
1. Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Kursów Psychologicznych POSTERUS, ul. Kołłątaja 2A/2, 83-110 Tczew
Cena oferty: 40,22 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt                  
Łączna punktacja: 60,22 pkt 
 
2. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
3. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
Cena oferty: 46,41 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 56,41 pkt
 
4. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 31,63 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt 
Łączna punktacja: 51,63 pkt 
 
5. Olga Matecka - Studio Rozwojowe, ul. Gallusa 12, 40-594 Katowice 
- oferta odrzucona
 
6. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 34,16 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 64,16 pkt 
 
7. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Cena oferty: 43,79 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 73,79 pkt 
 
8. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 50,91 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 80,91 pkt  
 
9. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz
Cena oferty: 50,63 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 50,63 pkt
 
10. Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz 
Cena oferty: 34,48 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 59,48 pkt
 
11. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej - Oddział Regionalny w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 32, 85-236 Bydgoszcz
Cena oferty: 23,72 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 53,72 pkt
 
12. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 44,40 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 59,40 pkt
 
13. Urszula Borowiak – PROFEDU, ul. Czeremchowa 25/1, 62-052 Komorniki
Cena oferty: 17,75 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 32,75 pkt
 
14. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 29,28 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 29,28 pkt
 
Część nr 3:
Diagnoza pedagogiczna źródłem doboru i modyfikacji metod, form pracy i indywidualnego motywowania uczniów w kontekście zmian ustawy o systemie oświaty dotyczących tworzenia, modyfikacji programu wychowawczego i profilaktycznego oraz podniesienia efektów kształcenia i uczenia się.
 
Wykonawcy:
 
1. Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Kursów Psychologicznych POSTERUS, ul. Kołłątaja 2A/2, 83-110 Tczew
Cena oferty: 51,81 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt                  
Łączna punktacja: 71,81 pkt 
 
2. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
3. Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne FAMA Sp. z o.o., ul. Toruńska 50, 85-023 Bydgoszcz
Cena oferty: 49,16 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 64,16 pkt
4. Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 54,80 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt 
Łączna punktacja: 79,80 pkt 
 
5. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 33,32 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 63,32 pkt 
 
6. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Cena oferty: 61,70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 91,70 pkt   
 
7. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 68,06 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 98,06 pkt  
 
8. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 32, 85-236 Bydgoszcz
Cena oferty: 32,04 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 62,04 pkt
 
9. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4,
00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 22,40 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 37,40 pkt
 
10. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 54,46 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 69,46 pkt
 
11. Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 29,99 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 34,99 pkt
 
Część nr 4:
Zapobieganie chorobom cywilizacyjnym, dyskryminacji, zjawiskom patologii, cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży. Edukacja prawna, mediacje rówieśnicze.
 
Wykonawcy:
 
1. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
2. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 35 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 55 pkt
 
3. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 55,72 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 85,72 pkt 
 
4. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Cena oferty: 44,22 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 74,22 pkt  
 
5. Wyższa Szkoła Gospodarki - Centrum Projektów Edukacyjnych, ul. Garbary 2,
85-229 Bydgoszcz
- oferta odrzucona
 
6. Urszula Borowiak – PROFEDU, ul. Czeremchowa 25/1, 62-052 Komorniki
Cena oferty: 17,81 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 32,81 pkt
 
7. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 47,76 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 47,76 pkt
 
Część nr 5:
Skuteczna komunikacja z uczniem i jego rodzicami. Kształtowanie partnerskich relacji z rodzicami. Skuteczne wspieranie rodzica ucznia z niepełnosprawnościami.
 
Wykonawcy:
 
1. Anna Suligowska - Pracownia Psychologiczna, ul. Wiejska 22-28/18, 81-068 Gdynia
- oferta odrzucona
 
2. Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Kursów Psychologicznych  POSTERUS, ul. Kołłątaja 2A/2, 83-110 Tczew
Cena oferty: 69,79 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 89,79 pkt 
 
3. Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne FAMA Sp. z o.o., ul. Toruńska 50, 85-023 Bydgoszcz
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 85 pkt   
 
4. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 38,24 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 58,24 pkt
 
5. Olga Matecka - Studio Rozwojowe, ul. Gallusa 12, 40-594 Katowice 
Cena oferty: 46 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 66 pkt
 
6. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 60,67 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 90,67 pkt
 
7. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie 
Cena oferty: 48,15 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 78,15 pkt
 
8. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 60,31 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 90,31 pkt
 
9. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 32, 85-236 Bydgoszcz
Cena oferty: 42,13 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 72,13 pkt
 
10. Wyższa Szkoła Gospodarki - Centrum Projektów Edukacyjnych, ul. Garbary 2,
85-229 Bydgoszcz
- oferta odrzucona
 
11. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 64,45 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 79,45 pkt
 
12. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 52 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 52 pkt

Część nr 6:
Neurodydaktyka w procesie edukacyjnym. Uczeń jako aktywny uczestnik procesu uczenia się. Wykorzystanie osiągnięć neurodydaktyki. Metody i techniki aktywizujące w pracy z uczniami. Przygotowanie ucznia do uczenia się. Techniki uczenia się.
 
Wykonawcy:
 
1. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
Cena oferty: 55,66 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 65,66 pkt
 
2. Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne FAMA Sp. z o.o., ul. Toruńska 50, 85-023 Bydgoszcz
Cena oferty: 69,89 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 84,89 pkt  
 
3. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 39,42 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 59,42 pkt
 
4. Olga Matecka - Studio Rozwojowe, ul. Gallusa 12, 40-594 Katowice 
Cena oferty: 45,73 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 65,73 pkt
 
5. Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 62,25 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 87,25 pkt
 
6. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie 
Cena oferty: 52,45 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 82,45 pkt
 
7. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 100 pkt
 
8. Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Jagiellońska 9 85-067 Bydgoszcz
Cena oferty: 69,38 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 69,38 pkt
 
9. Wyższa Szkoła Gospodarki - Centrum Projektów Edukacyjnych, ul. Garbary 2,
85-229 Bydgoszcz
- oferta odrzucona
 
10. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4, 00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 29,52 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 44,52 pkt 
 
11. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 68,76 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 83,76 pkt
 
12. Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 41 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 46 pkt
 
Część nr 7:
Wykorzystanie wniosków z realizacji egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w procesie tworzenia, ewaluacji i modyfikacji programu nauczania i programu wychowawczego oraz programu profilaktyki.
 
Wykonawcy:
 
1. Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 95 pkt  
 
2. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 47,32 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 77,32 pkt   
 
3. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4, 00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 31,85 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 46,85 pkt  
 
4. Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 40,56 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 45,56 pkt
 
Część nr 8:
Tworzenie koncepcji pracy szkoły/placówki zawodowej na podstawie oczekiwań uczniów, rodziców i innych interesariuszy oraz analizy wyników badań rynku pracy, strategii rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego do roku 2020.
 
Wykonawcy:
 
1. Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING,
ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 95 pkt  
 
2. Regionalny Ośrodek Edukacji Sp. z o.o. - Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli,
ul. Uniwersytecka 1, 50-145 Wrocław
Cena oferty: 47,32 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 77,32 pkt   
 
3. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4, 00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 31,85 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 46,85 pkt  
 
4. Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 40,56 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 45,56 pkt
 
Część nr 9:
Metody, techniki, gry i zabawy stymulujące rozwój dzieci i młodzieży z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i predyspozycji oraz potencjału wychowanków.
 
Wykonawcy:
 
1. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
2. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
Cena oferty: 52,5 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 62,5 pkt
 
3. Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne FAMA Sp. z o.o., ul. Toruńska 50, 85-023 Bydgoszcz
- oferta odrzucona
 
4. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 38,65 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt 
Łączna punktacja: 58,65 pkt 
 
5.  Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING, ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 48,06 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt 
Łączna punktacja: 73,06 pkt 
 
6. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Dorośli-Dzieciom,
ul. Szkolna 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Cena oferty: 49,54 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 79,54 pkt 
 
7. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 56,36 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt
Łączna punktacja: 86,36 pkt
 
8. Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz 
Cena oferty: 39 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 64 pkt
 
9. Wyższa Szkoła Gospodarki - Centrum Projektów Edukacyjnych, ul. Garbary 2,
85-229 Bydgoszcz
- oferta odrzucona
 
10. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4,
00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 17,34 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 32,34 pkt
 
11. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 61,40 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 76,40 pkt 
 
12.  Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 33,12 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 38,12 pkt

Część nr 10:
Współpraca placówek odpowiedzialnych za wspomaganie szkół i placówek systemu oświaty. Ochrona danych osobowych w kontekście zmian w Systemie Informacji Oświatowej oraz ustawy o systemie oświaty.

Wykonawcy:
 
1. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
2. Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa
Cena oferty: 40,82 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt  
Łączna punktacja: 60,82 pkt 
 
3. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 26,67 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 26,67 pkt
 
Część nr 11:
Tworzenie, ewaluacja i modyfikacja programu wychowawczego i programu profilaktycznego szkoły/placówki w oparciu o diagnozę pedagogiczną w kontekście rozwoju pasji oraz podniesienia efektów kształcenia.
 
Wykonawcy:
 
1. Bożena Popiela - Szkolenia-Doradztwo-Usługi FIORITURA, ul. Sołtysowska 12i/20,
31-589 Kraków
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 70 pkt
 
2. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
Cena oferty: 54,02 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 64,02 pkt
 
3. Julita Orłowska-Szczepańska - Firma Doradczo-Szkoleniowa CONSULTING, ul. Ceynowy 13b/13, 89-604 Chojnice
Cena oferty: 49,45 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 74,45 pkt
 
4. Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz 
Cena oferty: 40,13 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 65,13 pkt
 
5. ROI CONSULTING Sp. z o.o. (lider konsorcjum), ul. J. Smulikowskiego 4,
00-389 Warszawa; Ecorys Polska Sp. z o.o., ul. Solec 38/105, 00-394 Warszawa
Cena oferty: 17,84 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 32,84 pkt
 
6. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o., al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk
Cena oferty: 46,63 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 15 pkt
Łączna punktacja: 61,63 pkt
 
7. Emilia Karolina Seroka - AKADEMIA NAUKI, ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Cena oferty: 34,08 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 34,08 pkt
 
Część nr 12:
Wykorzystanie chmury komputerowej w edukacji.

 
Wykonawcy:
 
1. Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o., ul. Straganiarska 20/22, 80-837 Gdańsk
- oferta odrzucona
 
2. Centrum Kształcenia Ustawicznego Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego
i Doskonalenia Nauczycieli, Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń
Cena oferty: 70 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 30 pkt 
Łączna punktacja: 100 pkt  
 
3. Agnieszka Skrzypczyk – KURSANT (lider konsorcjum), ul. Okrzei 1/1, 85-317 Bydgoszcz; Lucyna Weroniczak - Zespół Psychologów i Pedagogów GAMMA, ul. Drzycimska 31,
85-555 Bydgoszcz
Cena oferty: 49,76 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 25 pkt
Łączna punktacja: 74,76 pkt
 
4. Ewelina Kornowicz - Akademia Nauki, ul. Św. Katarzyny 4, 87-100 Toruń
Cena oferty: 24,65 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 29,65 pkt
 
 
Z up. Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty
                   Marcin Piotrowski
     Naczelnik Wydziału Organizacyjnego
 
Bydgoszcz, 16.09.2015 r.






Dotyczy części nr 10: postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr: WO.272.2.2015 prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli czynnych zawodowo z terenu województwa kujawsko – pomorskiego w ramach XVI edycji wojewódzkich zadań edukacyjnych w 2015 r. 


Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty działając na podstawie art. 94 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759, z późn. zm.) dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty spośród pozostałych ofert bez ich badania i oceny. 

W związku z powyższym wybrano ofertę złożoną przez firmę: 
Andrzej Kosieradzki - GOWORK.PL, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa



Z up. Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty
                   Marcin Piotrowski
     Naczelnik Wydziału Organizacyjnego

Opublikował: Sławomir Klich (30 lipca 2015, 11:38:50)

Ostatnia zmiana: Michał Bazelak (17 września 2015, 14:41:13)
Zmieniono: ponowny wybór oferty

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 1335

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij