Strona główna  >  Przetargi  >  Aktualne  >  2016
Przetargi aktualne (0)  |  Przetargi w toku (0)  |  Przetargi rozstrzygnięte (44)  |  Przetargi unieważnione (9)

zamówienie na:

Organizacja 14 dniowej kolonii w okresie od 25 czerwca 2016 r. do 28 sierpnia 2016 r. dla dzieci pochodzących z rodzin żyjących w trudnych warunkach materialnych, które mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim i są objęte obowiązkiem szkolnym.

zamawiający: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
tryb zamówienia: Przetarg nieograniczony
nr sprawy: WO.272.1.2016
wartość: poniżej 135 000 Euro
termin składania ofert: 18 marca 2016  10:00
wynik postępowania: rozstrzygnięcie przetargu 



Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
 
Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nr: WO.272.1.2016
na organizację 14 dniowej kolonii w okresie od 25 czerwca 2016 r. do 28 sierpnia 2016 r.
dla dzieci pochodzących z rodzin żyjących w trudnych warunkach materialnych,
które mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim
i są objęte obowiązkiem szkolnym
 
 
 
 
Wykonawcy zamówienia:
 
Robert Sajnaj – LUTUR, ul. Fabryczna 15/12, 20-301 Lublin - w zakresie części nr 1
 
Artur Kubica - BP Mój Londyn, al. Słowackiego 17a, 31-159 Kraków - w zakresie części nr 2
 
Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej, ul. Garncarska 5,
70-377 Szczecin - w zakresie części nr 3
 
Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej, ul. Garncarska 5,
70-377 Szczecin - w zakresie części nr 4
 
Uzasadnienie wyboru:
Oferty ww. Wykonawców uzyskały największą liczbę punktów na podstawie przyjętych kryteriów. Wykonawcy nie podlegają wykluczeniu, a ich oferty odrzuceniu.
 
 
 
Streszczenie oceny i porównanie złożonych ofert
 
Część nr 1:
Kolonia dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjum z powiatów: sępoleński, tucholski, świecki, bydgoski ziemski, bydgoski grodzki.

 
Wykonawcy:
 
1. Robert Sajnaj – LUTUR, ul. Fabryczna 15/12, 20-301 Lublin
Cena oferty: 80 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 90 pkt 
 
2. Paulina Lichańska, Magdalena Kozikowska - Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.,
ul. Człuchowska 25 01-360 Warszawa
- oferta odrzucona
 
Część nr 2:
Kolonia dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjum z powiatów: nakielski, żniński, inowrocławski, mogileński.

 
Wykonawcy:
 
1. Barbara Wojtaszek - Usługi Turystyczne GALANT, ul. Lutyków 7C, 70-876 Szczecin
Cena oferty: 77,72 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 2 pkt
Łączna punktacja: 79,72 pkt 
 
2. ZBUTA Sp. z o.o., ul. Aleja Wyzwolenia 9/2a, 58-300 Wałbrzych
- Wykonawca wykluczony/oferta uznana za odrzuconą 
 
3. Paulina Lichańska, Magdalena Kozikowska - Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.,
ul. Człuchowska 25, 01-360 Warszawa
- oferta odrzucona
 
4. Artur Kubica - BP Mój Londyn, al. Słowackiego 17a, 31-159 Kraków
Cena oferty: 80 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 100 pkt 
 
5. Poltur Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 53, 65-783 Zielona Góra
Cena oferty: 76,88 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 96,88 pkt
 
6. Magdalena Siśkiewicz - New Challenge, ul. Rydlówka 5/107, 30-363 Kraków
Cena oferty: 61,89 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 61,89 pkt
 
7. Anna Popiel – ALGAJA (lider konsorcjum) - Pracownia Rozwoju Regionalnego,
ul. Kruczkowskiego 23/41, 58-309 Wałbrzych; Mieczysław Skonieczny (partner konsorcjum) - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe BABEX-2 TOUR, ul. Marcelińska 75/2, 60-341 Poznań
Cena oferty: 75,25 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 80,25 pkt
 
Część nr 3:
Kolonia dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjum z powiatów: grudziądzki ziemski, grudziądzki grodzki, chełmiński, wąbrzeski, brodnicki, golubsko-dobrzyński, toruński ziemski, toruński grodzki.

 
Wykonawcy:
 
1. Konstancja Cygon, Barbara Księżarczyk Tomeczek - Agencja Turystyczna OLA s.c.,
ul. Fojkisa 4a/4, 41-103 Siemianowice Śląskie
Cena oferty: 71,67 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 91,67 pkt 
 
2. Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej, ul. Garncarska 5, 70-377 Szczecin  
Cena oferty: 80 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 100 pkt 
 
3. Biuro Podróży Gold Tour sp. z o.o., ul. Batorego 12A, 48-200 Prudnik
Cena oferty: 60,03 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 65,03 pkt 
 
4. ZBUTA Sp. z o.o., ul. Aleja Wyzwolenia 9/2a, 58-300 Wałbrzych
- Wykonawca wykluczony/oferta uznana za odrzuconą 
 
5. Poltur Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 53, 65-783 Zielona Góra
Cena oferty: 76,82 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 96,82 pkt 
 
6. Magdalena Siśkiewicz - New Challenge, ul. Rydlówka 5/107, 30-363 Kraków
Cena oferty: 63,26 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 0 pkt
Łączna punktacja: 63,26 pkt
 
7. Łabaz i Grochantz sp. jawna - Biuro Podróży KON TIKI, ul. Kościuszki 34, 50-012 Wrocław
Cena oferty: 75,40 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 95,40 pkt
 
8. Anna Popiel – ALGAJA (lider konsorcjum) - Pracownia Rozwoju Regionalnego,
ul. Kruczkowskiego 23/41, 58-309 Wałbrzych; Mieczysław Skonieczny (partner konsorcjum) - Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe BABEX-2 TOUR, ul. Marcelińska 75/2, 60-341 Poznań
Cena oferty: 64,61 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 69,61 pkt
 
Część nr 4:
Kolonia dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjum z powiatów: rypiński, lipnowski, aleksandrowski, radziejowski, włocławski ziemski, włocławski grodzki.

 
Wykonawcy:
 
1. Konstancja Cygon, Barbara Księżarczyk Tomeczek - Agencja Turystyczna OLA s.c.,
ul. Fojkisa 4a/4, 41-103 Siemianowice Śląskie
Cena oferty: 73,37 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 93,37 pkt 
 
2. Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej, ul. Garncarska 5, 70-377 Szczecin  
Cena oferty: 80 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 100 pkt
 
3. Biuro Podróży Gold Tour sp. z o.o., ul. Batorego 12A, 48-200 Prudnik
Cena oferty: 68,27 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 5 pkt
Łączna punktacja: 73,27 pkt
 
4. Robert Sajnaj – LUTUR, ul. Fabryczna 15/12, 20-301 Lublin 
Cena oferty: 74,79 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 10 pkt
Łączna punktacja: 84,79 pkt
 
5. Paulina Lichańska, Magdalena Kozikowska - Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.,
ul. Człuchowska 25, 01-360 Warszawa
- oferta odrzucona
 
6. Łabaz i Grochantz sp. jawna - Biuro Podróży KON TIKI, ul. Kościuszki 34, 50-012 Wrocław
Cena oferty: 58,05 pkt
Doświadczenie Wykonawcy: 20 pkt
Łączna punktacja: 78,05 pkt
 
 
 

p.o. Naczelnika Wydziału Organizacyjnego
Janusz Bazelak
 
   
 
  Bydgoszcz, 07.04.2016 r.

Opublikował: Sławomir Klich (19 lutego 2016, 11:05:43)

Ostatnia zmiana: Sławomir Klich (7 kwietnia 2016, 09:23:57)
Zmieniono: rozstrzygnięcie przetargu

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 1191

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij